Rapidtoernooi 28 december 2020

Op 28 december 2020 werd het jaarlijkse snelschaaktoernooi van SV TRIO gespeeld. Er waren 24 deelnemers.
Maarten Remkes (die de week daarvoor ook al het TRIOnline 2020 kampioenschap won) werd de winnaar. Niels Alsemgeest, de winnaar van de vorige drie edities) werd tweede en Hans van Dijk derde.

Deelnemers

UitgangspositieNaamChessdotcomKNSBOnline
1Niels AlsemgeestHolgerson011900*2071
2Bert BurggraaffBertBff18611350
3Maarten RemkesHBGijs17561744
4Polle van ArendonkThebemusedbishop17401651
5Edwin WeijersBluto6317111449
6Isafara GerginIsafara0216001449
7Hans Müllerhans_muller15681347
8Hans van DijkHansdeWinter15361476
9Theo van der Pollpollt14791397
10Steven RamdienTjoetj14691467
11Jan van OortNajnav14251129
12Frank KanneFK040314121159
13Bas van ArendonkCast0r13591669
14Bas GeerdinkThe_King_Basher13501337
15Ruud Woutersschaakruud1316946
16Pieter PopkenPieterPopken0301315974
17Pieter MolendijkPieternba2k1300*1337
18Paul van de VoortPsvutrecht11501177
19Leo van de BovenkampLeen864910961206
20Wim Brouwer1000*1000*
21Martin Groot1000*1000*
22Ryan RamdienRyanChess099081092
23Bram BongaertsBrummerd900*902
24Taco de Vries850*859*

*geen rating bekend, de rating is door de wedstrijdleiding ingeschat